Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy pénzügyi kényszerhelyzetbe...

Egy pénzügyi kényszerhelyzetben használnál a bolognaihoz darált hús helyett reszelt párizsit, vagy inkább egyáltalán ne kerüljön bele "hús" ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 28. 19:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gomba vagy valami hüvelyes legyen a hús helyett.
2022. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem használnék inkább bele húst. Nem vagyok egy nagy szakács, de el tudok készíteni pár ételt. Viszont arra rájöttem, hogy még a legnagyobb odafigyeléssel is el lehet rontani egy ételt, ha kifejezetten rossz minőségű alapanyagokat használsz. Párizsiból én van amit szeretek, de az például ilyen 3.000 Ft/kg áron fut, ami viszont nem olcsóbb, mint a darálthús. Illetve persze azzal is el tudod rontani, ha nem oda illő alapanyagot használsz. Inkább kerüljön bele cukkini vagy gomba. Én például szoktam csinálni cukkinis bolognait és nagyon finom tud lenni. Ez akkor van amikor épp nincs kedvem húst enni.
2022. máj. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Sajátmárkás párizsira gondolt a kérdező, az van már 500 Ft-ért is. Minősége milyen, az más kérdés.
2022. máj. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ettem gyermekkoromban ilyen carokat bőven, köszönöm elég volt. Inkább törekednék hogy kimásszak ebből a pénzügyi gödörből, addig pedig valami olcsóbb megoldás után néznék.
2022. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%
Én szegény csalàdban nöttem fel, sokàig azthittem a bolognai löncshùsbòl a finom mert azt szoktam meg. Sokszor volt a daràlt pàrizsis megoldàs is ketchupos paradicsomos szòsszal. Nos, ez nem bolognai az tény de ha jòl füszerezed finom lesz.
2022. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%
15. Így van, ha a darálthúst felcseréled valami másra akkor az onnantól már nem bolognai. Hanem egy olaszos fűszerezésű étel.
2022. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!