Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Maggi bolognai por hús nélkül...

Maggi bolognai por hús nélkül is befog sűrűsödni?

Figyelt kérdés
Nincsen darált húsom, sem zöldségem. Olívaolajom van csak és maggi bolognai porom, de ennék bolognai szószos tésztát. Hús nélkül is befog sűrűsödni vagy csak leveses állagú lesz?

2022. máj. 31. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Igen be fog, mert van benne étkezési keményítő. Esetleg ha van sonkád vagy valami felvágottad vagy gombád és szeretnéd, ezekkel feldobhatod akkor is ha nem milánói. Sőt por nélkül is simán tudsz csinálni szószt paradicsom léből, fokhagymából, olívából, kis liszttel vagy keményítővel, na nem gyarapítom itt a szót, jó étvágyat!:)
2022. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából ez a baj, hogy csak porom van és olívaolaj. Zöldségem és húsom nincs egyáltalán. Lusta vagyok boltba menni, rendelni meg drága.
2022. máj. 31. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Hátxaz kb paradicsompor keményítővel és pár aromával. Az igazi Bolognaihoz semmi köze hús nélkül...


Mondjuk hússal se sok...😂😂😂😂

2022. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
1-es vagyok. Én sem így csinálom a bolognait, évek óta nem is fogtam porokat a kezembe, de most nem ez volt itt a kérdés.:) Életmentő vacsinak tökéletes és leleményes!;) Remélem már jól laktál a 3 összetevős vacsidból (4 ha a tésztavízbe adott sót is számoljuk).
2022. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!