Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itt olyan aki jobb pizzát...

Van itt olyan aki jobb pizzát tud csinálni otthon mint ami pizzázoban lehet kapni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Hát a feltételezésben jobbat, mert én pl. veszek egy sima margheritás alapú hűtöttet és feltuningolom az ízlésem szerint. Az tényleg jó gazdag feltéttel fog rendelkezni és nem csak nyomokban tartalmazza a finomságokat.
2022. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha csak nincs otthon kemence, vagy nagyon jó sütő és pizzavas hozzá, akkor ez lehetetlen
2022. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Igen, én.
2022. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Sokféle pizzéria van, van olyan, amelyiknél jobbat csinálunk otthon. 300fokig fűthető sütőnk van, pizzasütő kővel. De vannak komoly pizzázók, aminél nem tudunk jobbat.
2022. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, én
2022. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nagyon finomakat otthon is csinálni, de minimum pizza vassal, kővel. Amúgy ízlések és pofonok, de nem valószínű, mert otthon nehéz olyan sütőt venni ami olyan hőfokot tud. Igaz mostanában már vannak elég jó pizzasütők (nem a tálra gondolok), amiben nagyon jókat lehet csinálni.


A másik a liszt, az én véleményem, hogy igazán jót 00-ás olasz lisztekből lehet csinálni vagy jó minőségű lisztből. A nagyiféle pizza és 80-as hiába viszonylag drága, szerintem ez egyik legrosszabb liszt ami könnyen elérhető.

2022. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb pizzériánál azért nem nehéz jobbat csinálni. Eleve ha magadnak csinálod, nem spórolsz ki semmit.én egy nagyon alap tésztareceptet használok ( liszt, oliva,só,víz ,élesztő), egy szintén alap szósszal ( forrázott paradicsom ,bazsalikom ,oliva, só,bors), és a sütést sem bonyolítom túl, samotlapon grillsütően.
2022. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!