Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütőben sütöd, vagy mikrózod...

Sütőben sütöd, vagy mikrózod a mirelit pizzát?

Figyelt kérdés

Azért akartam itt megkérdezni, mert én úgy eszem, hogy hagyom kiengedni, rakok rá még egy két feltétet, majd 3-4 perc alatt felforrósítom a mikróban, hogy átforrósodjon, sajt ráolvadjon és kész.

De mikor ezt említettem valakinek nagyon furán nézett rám és nem értette mi ütött belém.

Pedig nekem így jobban ízlik, mert puhább, vastagabb marad, nem szárad ki.



#pizza #mirelit #sütő #micro sütő
2022. aug. 18. 16:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Sütőben sütöm.
2022. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Sütőben. Volt, hogy ettem mikróban készültet is, de az úgy nem az igazi, pont azért, amit írsz: szottyos, gumis, nem pizzaszerű állaga lesz.
2022. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%

Sütő.


Nem tudom milyen mirelit pizzát veszel, de azok nyersek, vagy max félkészek. 3-4 perc alatt nem lesznek a mikróban készen, de ha neked ez ízlik, akkor egyed, nem tiltja a törvény!

2022. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm úgy harminc éve még mikróban sütötte, de azt hiszem egy kicsit tovább mint 5 perc. De azóta mi is a gázsütőben készítjük.
2022. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Iszonyú szottyos nyúlós izé lesz mikróban.
2022. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Puha es vastag? Az nem pizza!


A pizza vekony és roppanós.

2022. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Akkor lehet nekem azért jön be jobban így, mert egyszerűen nem esik jól a vékony és ropogós pizza. Tetszik, hogy ahogy harapom és érzem milyen puha. Meg így laktatóbb is. Főleg a vastag tésztásak.

Egyébként előre sütött tésztájú majdnem minden mirelit pizza.

Szoktam itthon készíteni pizza tésztát, és köze nincs a nyersnek ahhoz, ami a mirelit pizzában van. Még ha nem is teljesen, de elősütöttek.

2022. aug. 18. 17:29
 8/29 anonim ***** válasza:
92%

Hiába elősütött, akkor is megnyúlósodik. A gluténláncok máshogy viselkednek a mikrohullámok hatására.

Ha neked így ízlik, hát edd így.

2022. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
32%
Mikróba semmilyen kenyeret/pékárut nem tennék, mert borzalmas lesz.
2022. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
9. Ezt helyből megtudom cáfolni. Ha csak egy-két napos, akkor még melegítve is jó lesz.
2022. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!