Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van értelme csak simán pörkölt...

Van értelme csak simán pörköltszaftot főzni?

Figyelt kérdés
A kislányom imádja a pörköltszaftos nokedlit, de a húst nem eszi meg belőle. Ma vacsira is azt kért. Most nincs is itthon olyan hús, amit belefőzhetnék, szerintetek van értelme csak sima szaftot főzni minden nélkül?
2022. szept. 24. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Persze. A felesleget le is fagyathatod, és ilyen esetekre lesz mindig.
2022. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én a tojás, vagy zöldség pörköltet is megpróbálnám, hátha azt is szívesebben megenné.
2022. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme.Amit az 1-es írt én is azt csinálnám.
2022. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
De annak nem lesz pörkölt íze, csak hagymás-paprikás zsír...
2022. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is... Mindegy, már fő a szaft, aztán majd meglátjuk, mi lesz az eredmény. :)
2022. szept. 24. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vagyunk gyerekek, de dettó. A barátom csak a szaftot kéri, szóval általában far-hátból csinálom :D, mert az nem "akkora" pazarlás.
2022. szept. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Megcsináltam, nem lett rossz, mondjuk én nem voltam elájulva tőle, de a gyereknek nagyon ízlett.:) Két adagot le is fagyasztottam, ahogy az első javasolta.
2022. szept. 25. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!