Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fokhagymakrémleves után mi...

Fokhagymakrémleves után mi legyen a második?

Figyelt kérdés

Elég laktató, sajttal és tejszínnel készítem, pirított kenyérkockával tálalom.

Ez után 6 főre mit lenne érdemes kínálni?

Plusz pirospont, ha sütőben gyorsan elkészíthető.

Allergiás vagy túl válogatós nincs.

Előre is köszönöm!



2022. okt. 28. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Én szezámmagos rántott csirkemellet csinálnék burgonyapürével meg valami salival
2022. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Hawaii csirkemell, kukoricás rizs. A csirkemell a legsoványabb fehér hús, sütőben is könnyen elkészíthető (különösképp ha előtte egy éjszakára bepácolod), sonka csak az íze miatt kell hozzá, az ananász sem egy nehéz dolog (helyettesíthető ribizlivel, áfonyával, vagy épp barackkal is), sajtod meg úgyis lesz a leves miatt. A rizs szintén nem egy nehéz étel, a kukorica meg feldobja kicsit.
2022. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Sutoben keszulo rantott hus

Csaszarmorzsa tepsiben

Mac and chesse

2022. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

A krémes, dús, laktató, lágy textúrájú, fehér színű leves után én valami ellenkező jellegűt adnék.

Azaz színes, roppanós, könnyű, esetleg savas valami.

Sütőzacskóban pirosra sült csirkecombok vele sült zöldségekkel (krumpli, répa, édesburgonya).

Lasagne.

Töltött cukkini (mondjuk most nincs szezonja).

Baconbe tekert csirkemáj rozmaringos parázsburgonyával, salátával.

Desszertnek fahéjas, szilvás rétes.

2022. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Sajtos tejszínes csirkemellet

1 kg csirkemellet felvagsz mintha rántott húsnak készítened. Besozod, borsozod, paprikás Lisztbe forgatod, egymás mellé elhelyezés egy sutotalban, majd meglocsolod 30%-os zsírtartalmú tejszínnel (attól nem lesz vizes) én van, hogy nem találok főzőtejszínben akkor cukormentes habtejszínnel locsolom meg majd sajtot reszelek rá és takaras nélkül mehet a sütőbe. Mellé egy mexikói rizset vagy jó vajas tört burgonyát készítenek. Gyors, megsül magában a sütőben és isteni finom!!! :)

2022. okt. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!