Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen másodikat ajánlanátok...

Milyen másodikat ajánlanátok szülinapra fokhagymakrémleves után?

Figyelt kérdés
Kislányomnak lesz 2 hét múlva az első szülinapja, kb 10en leszünk. Valami ötlet finom második fogásnak?
2014. jan. 25. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

töltött csirkecomb

kárpáty borzaska

töltött dagadó

egyben sült töltött tarja

2014. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Azért tiz emberre már készülni kell. Szerintem ne csinálj frissen sültet, mert akkor nem lesz időd a vendégekre, és mindenki ruhája kaja szagu lesz. Én a Karácsonyt vállaltam tiz emberre, a következő volt. Természetesen halászlé, és selmeci káposzta leves. Kétszer teritettem. Volt aki ezt evett, volt aki a másikat. Előző nap összeraktam mindent. Volt őzgerinces csirke mell, aszpikos őzgerinces francia salátával. Kaszinó tojás. Egy fél méter hosszu hosszukaraj kolbásszal töltve. Rizi-bizi, és kukoricás rizs. Ezek jól melegithetőek. Sok féle savanyuság kitéve gusztán. Sütik. Ja és majd elfelejtettem volt még ecetes krumpli saláta is. És előétel tatár bifsztek. Aztán jöttek a levesek.
2014. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia. Miert fokhagyma kremlevest valasztottal?


Amugy a pici fasirtot o is fogja szeretni, vekony rantott csirke csikok, leveles tesztaba toltott zoldsegek es/vagy daralt husi. Sult lazac kolessel. Aszaltszilvaval toltott csirke/pulyka

2014. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
A kettese mind jo, csak epp az unnepelt egy csomo mindent nem ehet belole..pl. Sokan tojast meg ilyen korban nem adnak, s 10 embernek nyers hust adni is lutri. En imadom, nekem kuldhetsz ;)
2014. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A fokhagymakrém leves kérés volt, meg azt mind nagyon szeretjük. Annyi még hogy az egyik vendég diétázik, aznap keményítő napja lesz, szóval rizsnek meg krumplinak kéne lennie a köretnek. :) Köszönöm az eddigi ötleteket.
2014. jan. 25. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sült csirkecombot sütnék mellé raknék zöldségeket (s.répa, tv paprika, v.hagyma, krumpli), egybesült fasírt, rizi bizis csirkemáj, krumpli-csirkemell-tejföl tepsiben összesütve - ezekből a kicsi is ehet.


Csinálnék tzatzikit, görög salátát, lenne csemege és kovászos ubi, csalamádé.


A fasírtot és a csirkecombot előző nap is meg tudod csinálni.

2014. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mozzarellás-paradicsomos pulykamelltekercsek; mellé fehérboros mártogatós és parmezános-bazsalikomos rizottó (ez lenne ugye a rizsköret:).

Egy kis ruccolasalátát is tálalnék mellé.

2014. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Varganyas rizotto, spenotos rizotto, tejszines rizotto tengeri herkentyukkel (ezt szeretem a legjobban a harom kozul;))

Dubarry csirkemellszeletek parolt rizzsel vagy tejszines krumplipurevel.

Gombaragus bazsalikomos csirkefalatok

jazminrizzsel.

Baconnel es paradicsommal sult csirkemellszeletek purevel.

Mediterran gombas lasagne.

Negysajtmartasos spagetti.

Azert ne 9 ember alkalmazkodjon 1 dietashoz. A dietasnak osszedobhatsz kulon: tejberizs, rizsfelfujt, krokett bbq martassal, ropogos rizspuffancs bbq martassal, csoben sult tejszines sajtos burgonya paradicsOmmal, ha a tobbieknek nem a dietaba illot valasztanal.

2014. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!