Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Eljött az ünnep. Mi lesz a...

Eljött az ünnep. Mi lesz a karácsonyi menü?

Figyelt kérdés
Nálunk csirkehúsleves, narancsos kacsamell-sült párolt káposztával tört krumplival és csokoládétorta.

2022. dec. 23. 14:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

24-én vacsora: előétel töltött tojás, főétel serpenyős csirkecomb és francia saláta, desszert aprósütik, bejgli, házi bonbon és szaloncukor.

25-én ebéd: gyümölcsleves, rántott pulykamell, tepsis fűszeres krumpli, francia saláta.

26-án anyósomhoz megyünk, általában rántott halat készít krumplisalátával.

2022. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

24-én borleves habgaluskával, snidlinges-tartáros kiflikrumpli, sült és rántott cuccok, gesztenyepüré, bejgli.

25-én ugyanez, mert fog maradni, 26-án megyünk vendégségbe.

2022. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
92%
Halászlé, töltött káposzta, kacsa, bejgli, mézeskalács
2022. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk karácsonytól szilveszterig ünnep van.

Halászlé, töltött káposzta, sült karaj, sült csirke, krumpli saláta, babgulyás, kolbász, hurka, lencsefőzelék stb.

Minden lesz, amíg enni tudunk.

Ja, és persze sütik.

2022. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, majd csinálok valamit
2022. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Malacos évünk lesz idén. Eddig mindig pulyka volt.


24.én töltött káposzta, friss zsemlével, tejföllel.


25.én jönnek látogatók, aznapra csinálok egészben sült bőrös malachúst körte ágyon, fűszeres karanellizált színes répával, kukorica salátával, zöldfűszeres újkrumplival, illetve lesz még maradék töltött káposzta.

26.-án maradékot eszünk, de lehet még kitalálok oda valami egyszerűt.

2022. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Horgász létemre nem sikerült halat félretennem halászlének az ünnepekre...Úgyhogy halból csak bolti Hekk lesz rántva! Illetve töltött káposzta és kacsa! A kacsát én készítem csak nem tudom milyen volnaba.. Az édeskésbe( narancsos, almás) vagy a natúrabb rozmaring, só, bors és ennyi! Konfitálni nem érdemes mert egybe kacsa és pecsene, kevesebb zsírral!
2022. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

24 délben harcsából halászlé, este húsos káposzta tejföllel kenyérrel

25 délben marhahúsleves, cordon blue este aszalt szilvás göngyölt hús

26 délben sült kacsa, este maradékok


na meg ipari mennyiségű süti meg ital

2022. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De ügyesek vagytok, minden nagyon jól hangzik!! 😍 Az ipari mennyiségű sütin jót nevettem! 😂 Nálunk csak a kis 18 cm-es csokitorta lesz, meg mákos bejgli. 😅
2022. dec. 23. 17:29
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak a szűk családdal ünnepelnénk itt sem lenne ennyi minden, de sajna vagy nem sajna távolabbi rokonok is lesznek úgyhogy kell a mennyiség :)
2022. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!