Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sajtos-sós rúd receptjében a...

Sajtos-sós rúd receptjében a margarint helyettesithetem disznózsírral?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 20:26
1 2
 11/14 Mézga Krisztina ***** válasza:
78%

5-öske

A természetgyógyászok szerint naponta egy evőkanál disznó- vagy kacsazsírt kellene fogyasztani, amit az orvosi tudományos lapokban is egyre többet hangoztatnak.

A kezelt olajokban meg a margarinokban egy csomó olyan anyag van ami kifejezetten káros az egészségre.

A hidegen sajtolt olajok az egészségesek, csak azok meg nagyon drágák.

Tuti, h nem ettél igazán finom hájas vagy disznózsírral készült sütiket, mert ezeket kb. az 1900-as évek elején született dédanyáink sütötték rendszeresen.

Amúgy pl. Spanyolországban szinte nem is ismerik a vajas sütiket, csak a disznózsírosakat.

2023. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyn areceptem, amibe margarin (250g) és zsír (2 ek) is kell. :)
2023. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%

11 megnézem én azt neked melyik épelméjű orvos mondja azt, hogy naponta egyél zsírt, meg melyik "orvosi" lap mondja ezekt. Ugyanis a videóban szereplő orvos szakember pont az ellentettjét mondja mindennek.

"Tuti, h nem ettél igazán finom hájas vagy disznózsírral készült sütiket"

Valóban nem mivel a gyomrom kifordul ha arra gondolok, hogy egy édes vagy akár sós süteménybe bárminek a zsírját belerakják. Anyám pl. Istenien tud sütni pl. Almáslepényből is olyan receptje van ami zsírt írt. Hát mikor beleharaptam azt hittem kiköpöm az asztalra. Mióta őt is átszokattam a vajra / margarinra sokkal finomabbakat süt még szerinte is.

Nekem senki ne próbálja bemagyarázni, hogy a színtiszta zsír egészséges vagy finom, ez a magyarok baromsága amit dédanyáink kitaláltak mi meg azt szajkózzuk mert ha ő mondta biztos így van. Ugyanolyan hülyeség mint tejfölt rakni égési sérülésre.

2023. jan. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mézga Krisztina ***** válasza:
100%

[link]

[link]

A kanadai oldal se azt mondja, h egyáltalán ne egyél zsírt, hanem h a telítettből keveset vagy kerüljed.

Bár a dédszüleink igencsak ették a disznózsíros dolgokat, a vidéken élő és a földeken dolgozó földművesnek ugyan nem rakódott le semmi az érfalára. Nem fintorogtak akkoriban a vöröshagyma és a fokhagyma illata miatt, hanem jóízűen megették a szalonnához, kenyérhez. A hagyma alkotói gyógyítottak, meg segítettek a zsiradékok feldolgozásában.

Nem a zsírokkal van a baj, hanem azzal, hogy lassan napi 24 órából napi 24 órát növeszti az emberiség nagy része a hátsóját egy széken ülve, miközben folyamatosan zabál, édes lónyálakat iszogat és megfejeli sütivel, csokival, chipsszel az egészet.

Ilyen életmód mellett teljesen tök mindegy hogyan, mivel viszel be bármilyen jellegű zsiradékot, az rakódni fog.

2023. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!