Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen pizzaszószt szoktatok...

Milyen pizzaszószt szoktatok készíteni?

Figyelt kérdés
Én eddig csak paradicsomos és fokhagymás alapú pizzákat sütöttem, de jó lenne bővíteni az ízeket. Nektek mik váltak be eddig?
2023. jan. 6. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felmész pár pizzéria honlapjára, és rengeteg inspirációt kaphatsz.

Tejszínes és paradicsomos a két nagy alap, de láttam már mézes-mustárost, tejszínes-fokhagymást, stb. stb.

2023. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Tejfölös még vagy nutellás,kókuszos édes pizzánsksokkal több nincs is.

A rátét szokott változatos lenni.

2023. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

2: rengeteg féle van ma már a különböző helyeken (ha nem mindig ugyanoda jársz és ugyanazt kéred), az más kérdés, ha te csak ezt a kétfélét szoktad.

Ha számot kellene mondani, 8-10 féle alap szerintem már mindenhol van. Nyilván, ahol kevesen esznek, kicsi a forgalom, és mindig ugyanaz a pár ember van (mint egy kocsmában általában), ott nem éri meg 20 féle alapot tartani az étlapon, de még 10-et sem.

2023. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!