Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bolognai spagettit hogyan...

Bolognai spagettit hogyan érdemes készíteni hogy finom legyen?

Figyelt kérdés
Házilag vagy pedig a boltban kapható porból érdemes megcsinálni?

2023. jan. 18. 17:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%

Én a házira szavazok, de én 30 éve főzök és nem jelent gondot.

Ha minőséget akarsz és van rá időd, akkor a házi, ha sietsz és nem is vagy egy konyhatündér, akkor porból.

2023. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%
Én porból szoktam, nekem az ízlik a legjobban.
2023. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha minőségit akarsz, akkor nem porból csinálod.
2023. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is a porból (Knorr) készült ízlik a legjobban. Kipróbáltam több receptet is, de egyik sem jött be.
2023. jan. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A por az konkrétan ilyen mű spagetti akkor? Ha valaki abból csinálja?
2023. jan. 18. 17:47
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

#5

Hát nem igazán autentikus, az tény. Amúgy szerintem semmi baj vele, én is úgy szoktam, hétköznap este az ember nem feltétlenül akar órákat vacakolni a konyhában

2023. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%

A por egy alapot ad.


[link]


Ilyet szoktam használni. Ebben pl. nincs se ízfokozó, se színezék.

2023. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem, csak a szorongók semmilyen ízfokozót nem hajlandóak elviselni, és azt is utálják, aki azt szereti. Szárított fűszerekből áll főleg. Ugyanúgy darált húst pirítok én is, csak nem kínlódok még a répával, zellerrel, ezek reszelesével, pépesítéssel paradicsommal, meg a több órányi baszódással a konyhában. Nekem nem itt van a fókusz. Ezért vagyok lepontozva.
2023. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
19%
Én így csinálom: Hagyma, darált hús (combból ledaráljuk.), só, bors, fokhagyma, sűrített paradicsom, kis kechup, felöntöm kis vízzel, bazsalikom, oregáno, és az XXL-es por harmada. Kész, szerintem muszáj a pory mert különben vagy vizes, vagy zsíros lesz a végeredmény, ez még szépen besűríti és lesz szósza is.
2023. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó voltam, tehát szerintem semmi baj nincs egy kevés bolognai alapporral. Nem rontja el az ízét :). És attól még nem leszel kevésbé konyhatündér.
2023. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!