Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Házi vanillia puding?

Házi vanillia puding?

Figyelt kérdés
Lehet úgy pudingot csinálni, hogy görög joghurtot, vanillia aromát, cukrot meg keményítőt összekeverek, megfőzöm és hagyom hűlni?

2023. febr. 11. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Én inkább tejjel készíteném a görög joghurt helyett.

Nem próbáltam még joghurttal de szerintem fura lesz az állaga.

2023. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Nem , kukoricaliszt keményítő kell hozzá , olvass klasszikus recepteket ahol krémek pudingok talalhatok eredeti alapanyagokból .
2023. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tejjel készítsd jobban jársz. Tej, vanilliacukor, vagy aroma, és kukoricakeményítő.
2023. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
A joghurt kicsapodik, ha főzöd, trutymo lesz belőle. Siman csak keverd össze az alapanyagokat és tegyél bele zselatint.
2023. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dorian Gray ***** válasza:
55%

Kb 4 deci tejben keverj el 2 vagy 3 tojássárgáját, 8-10 deka cukrot ízlés szerint, meg egy fél vaníliarúd kikapart magját (ha ez nincs, akkor a cukor fele legyen vanillincukor).

A maradék 1 deci tejben keverj ki csomómentesre 30 gramm kukoricakeményítőt, majd keverd bele a többibe ezt is.

Kezd el felmelegíteni, kevergesd folyamatosan, mert oda lehet égetni, ha már finoman jönnek a buborékok akkor tulajdonképpen kész is, dobj bele egy evőkanál vajat, keverd amíg elolvad, aztán mehet poharakba és hűlni. Ja és véletlenül se margarint, mert az csak szétcseszi.

2023. febr. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!