Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sós sütit süssek...

Milyen sós sütit süssek szilveszterre? Valami zsíros tésztájú, OLCSÓ finomságot szeretnék. Én vmi virslis, vagy sajtos dolgot ennék személy szerint.

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ez tuti! 1 kg liszt fél liter tej, 1 élesztő, 12 evőkanál olvaszott zsír. Pici cukor és 1 kiskanál só. Az élesztőt felfuttatod, majd összedolgozod a hozzávalókat, a zsírt is. Kis kerek lapokat formázol, megkened zsírral a tetejét és pizzaként felvágod és kívülről befelé feltekered mint egy kiflit. Azt is lesz... Megkened tojással, majd sót és köményt szórsz rá. Megsütöd. Már az illata is isteni!
2008. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

én ezt nagyon szeretem, de nem sós süti, de sós.

Anya mindig szokott ilyet szilveszterre sütni, mert könnyű,gyors, és nem drága. három dolog kell hozzá.

1. leveles tészta

2. virsli

3. pizzakrém

szóval a levelestésztát sztem olvazd ki, és ha kiolvadt teljesen hajtogasd szét. kis négyszögekre vágd, de annyi ra ne legyen kicsi, beleférjen egy 3 cm-es hosszában félbevágott virsi. előtte a kis négyszöglapot kend meg pizzakrémmel. és a négyszög két szemben lévő sarkát tedd egymásra. tedd tepsire az összeset, és süsd meg. nem tom mennyi időre :S de nem kell sok, sztem nézegesd.

Jó étvágyat hozzá!

bea_angel

2008. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt nagyon szeretem, egyszerű, gyorsan kész, mondjuk a túró nem a legolcsóbb, viszont nagyon finom, és sok lesz belőle:


[link]

2008. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

pl: olvasd el ezeket a recepteket


[link]


[link]

2008. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

itt is találsz finomakat :


[link]


[link]

2008. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Pizzás csiga (ha érdekel a receptje, szívesen leírom!)
2008. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
89%
Nem süti, de virslis finomság! Egy tepsibe krumplit karikázol, mellé kis olaj, majd rá a virslik, amelyekre kis nyílást vágsz és sajtot tömsz beléjük. Hogy még ínyencebb legyen körbetekered őket baconnel és megsütöd. Fincsi! R.
2008. dec. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Azt tudnám, hogy egy ilyen kérdésben mi a fészkes fekete fenét kell lepontozni a válaszokban, ha mindenki jóindulattal írta a saját ötletét...
2008. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
:-) mert jó buli lepontozni gondolom. Igazából én sem értem. De azt se mi lrtelme van a pontozgatásnak. Ez verseny??
2008. dec. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Na, én meg azért is felpontoztam mindenkit, mert tényleg hasznos tanácsot adtok mindannnyian! Ennél jobb ötleteket keresve sem találna az ember, megéri kipróbálni ezeket a finomságokat!
2008. dec. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!