Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet még napjainkban is...

Hogy lehet még napjainkban is egy alap rántotthús sok ember kedvenc és ünnepi étele, mikor olyan sokféleképpen elkészíthető már egy szelethús?

Figyelt kérdés
millió recept, fűszer, technika jön szembe napról napra, rengeteg ötlet hogy lehet felhasználni egy alapanyagot és mégis.
2023. márc. 6. 19:42
1 2 3
 21/29 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Finom, és lehet ezt is variálni.

Lehet szezámmagos rántott hús, lehet kukoricapehelybe forgatni, vagy más különféle magvakba, nem csak szezámmagba, lehet mandulába is forgatni , stb.

Kérdező, esetleg próbáld variálni, hátha úgy majd jobban ízlik!

2023. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
63%

Jódolgukban már nem tudják az emberek mitől szenvedjenek...

"Már megint rántott húst kell enni...?"

Csak nehogy megint olyan világ jöjjön, mint a nagyszüleink idejében, hogy örültek ha egy hónapban egyszer láttak húst...

2023. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy finom.

Kérdező, ha meguntad, egyél valami mást!

2023. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
81%

40 éve főzök, az egyik szakmám is ez.

Nincs olyan hús és nincs olyan fűszer, amit ne ismernék és nem tudnék feldolgozni, mégis a rántott hús a megunhatatlan kedvencem.

Ilyenkor mi van? Jöhetnek a lepontozások!

2023. márc. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk sosem volt jellemző, ritkán van, szóval én mindig örülök, ha ehetek.
2023. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
87%

Mert az ismert és biztosan finom


Én pl nem szeretem a fűszereket a sót és a borsot kivéve, szóval inkább rábtott hús mint más

2023. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nem annyira szeretem a húst, de rántva ízlik. A natúr húsokat csak akkor eszem meg ha van valami mártogatós hozzá ami elnyomja az ízét. A rántottnál az a kis panír épp elég arra, hogy elfeledtesse az agyammal meg az ízlelőbimbóimmal, hogy egy állat hulláját eszem.

Ünnepinek meg azért ünnepi mert viszonylag macera megcsinálni. Faék egyszerű, de időigényes, sok edény kell hozzá, és bűzlik utána a lakás. Úgyhogy csak ritkán készítek. Meg attól még hogy rántott, tényleg lehet variálni. A borzas is nagyon finom, vagy az orly is. Vagy ha az orlyt utána beforgatom édes-csípős-szezámos szószba akkor kínai szezámmagos csirke is lehet belőle.

2023. márc. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Erzelmi oka is lehet, es miert ne.
2023. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
36%
A demokrácia és tolerancia jegyében tiltsuk meg az embereknek, hogy szeressék a rántott húst, mert nem tudják, mi a jó nekik!
2023. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!