Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet még napjainkban is...

Hogy lehet még napjainkban is egy alap rántotthús sok ember kedvenc és ünnepi étele, mikor olyan sokféleképpen elkészíthető már egy szelethús?

Figyelt kérdés
millió recept, fűszer, technika jön szembe napról napra, rengeteg ötlet hogy lehet felhasználni egy alapanyagot és mégis.
2023. márc. 6. 19:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
65%
Mert annyira utálom csinálni, hogy csak ünnepnapokon állok neki
2023. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
31%

Ki nem állhatom a rántott ételeket. Semmi értelme, nehéz, felpuffaszt.


Egy csirkehúst ezerféleképpen meg tudok fűszerezni, hogy még két hét után se legyen unalmas (na, nem mintha minden nap azt enném), rántott cuccból meg egy fél szelet után hányingerem lesz.

2023. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk okkal utálom, mert nálunk pl minden átkozott hétvégén ez készült, amíg az eszemet tudom, és kötelezően enni kellett.


Olyan nem volt, hogyha én spagettit ettem volna vasárnap, ehettem. Nem! Rántott hús van, ezt eszed, pont.


Amióta végre elköltöztem soha nem ettem rántott húst. A barátomnak készítek, én 12 éve nem tudom megenni. Bármilyen már formában elfogyasztom a húst, gombát, karfiolt, etc, de kirántva nem.

2023. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
igen ismerős, lehet engem is pont ez riasztott el hogy kötelező jelleggel volt/van hétvégente
2023. márc. 6. 20:55
 15/29 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg nosztalgia, én is csak vasárnap eszem néha.
2023. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
64%
Hálisten már anyám sem degradálta magát rántott hús üzemre. Havi egyszer volt/van kábé, de mellette ugyanúgy készült hacsapuri, pirog, kung pao csirke, tikka masala, tajin-jellegű cuccok, carne asada, barnamártásos párolt húsok, coq au vin, boeuf bourguignon, cepelinai, kebabok, svéd húsgolyóeg ötszáz másik dolog. A kétezres évek eleje óta elég jól hozzáférhető Magyarországon a szélessávú internet, egy csomó recept nem igényel húdespéci alapanyagokat, egyszerűen nem értem, hogy sokan miért korlátozzák a teljes étkezésüket 25 receptre, meg pár féle szendvicsre, amelyek sokszor még csak nem is olcsóbbak.
2023. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%
Én iszonyatosan válogatós vagyok, még ezt sem eszem meg mindenhol, ha meg ez nincs egyáltalán nem is eszek, szóval nekem megfelel!
2023. márc. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
93%
Finom, ennyi. Ritkán van nálunk, gyerekek imádják.
2023. márc. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%

Szeretik a rántott dolgokat nem csak Magyarországon.

De lehet nem csak prézliben sütni

úgy változatosabb.

2023. márc. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
66%

hacsapuri az

egyed a rántott csirkédet hülyegyerek

2023. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!