Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Brownis tesztat sütöttem egy...

Brownis tesztat sütöttem egy torta alapjának. 1 tábla csoki,10 deka teavaj stb.Recept szerint kb 20 perc hőlégkeveresen 180fokon,de16 perc után kezdett megégni.körbe levagtam a szélét,meg a talpát.Mennyire érződhet még a belsejen?Káros az egészségre?

Figyelt kérdés
2023. márc. 17. 06:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Teljes fizikai képtelenség, hogy 16 perc után 180 fokon megégjen.

Te nem ugyanaz vagy, aki 270 fokon sütötte 2 órát a húst, de rózsaszín maradt a közepe?

2023. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, a húsos nem én vagyok.Pedig ez pont így történt.
2023. márc. 17. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A brownis tészta egy olyan zsiros lágy massza hogy 16 perc után fizikai képtelenség, hogy azt te kivetted a formából forron és körbe vágtad meg az alját is le.

Vagy rossz volt a hőfok vagy mégse 16 perc volt, esetleg asütő van rosszul beállítva.

Mennyi liszthez írta ezt a vaj mennyiséget?

2023. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű nem lesz tőle bajod de 16 perc alatt 180 fokon nem ég meg semmi.
2023. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
10 dkg liszthez.Pedig a sütőm még csak 10 éves Gorenje.A legkeverést amúgy sem szeretem,nem tudom minek kapcsoltam be rá most is.
2023. márc. 17. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!