Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemell volt felszeletelve...

Csirkemell volt felszeletelve és serpenyőben, olajban kisütve, de nagyon ropogós, kemény lett. Hogy kellett volna megcsinálni, hogy puha legyen, de átsüljön?

Figyelt kérdés
Serpenyőben. Egészben kellett volna hagyni vagy nem annyira vékonyra szeletelni?

2023. márc. 27. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire vékonyra vágtad, ezért arra nem lehet válaszolni, hogy vastagabbra kellett volna szeletelni vagy sem.

Ahogy én szoktam: a húst kb ujjnyi vastagra (1,5-2 cm) szeletelem, füszerezem, olajon nagy lángon addig sütöm, amíg színt kap, utána elzárom és pihentetem 10-15 percet.

2023. márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet túl vékony volt és túl sütötted.Vékony szelet pár perc alatt megsül.

Én joghurtban szoktam pacolni kellemesen megpuhítja.

2023. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
99%hogy túlsütötted a csirkemellnek alig kell pár perc forró serpenyőbe vagy grillen. De egyszerűbb úgy segíteni ha leírod hogy kb hogy vágtad.
2023. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Én egy pici vizet szoktam alternatív, utána pirítom 1-2 percig, fedő nélkül. Másik verzió: lisztbe forgatom, úgy sütöm meg.
2023. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem én készítettem, hanem anyukám csinálta nekem, de nem szokott ilyet csinálni és ő sem tudta, hogy hogyan kell.
2023. ápr. 6. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!