Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom és bevált meggyes süti...

Finom és bevált meggyes süti recepteket küldtök?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 15. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Csak keress rá :) rengeteg recept van az interneten, biztos találsz számodra megfelelőt
2023. ápr. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

meggyes piskóta

meggyes piskótáéra emlékeztetnek, leírom annak a receptjét.

Nem tudom mennyire lesz olyan, mint amit keresel, de végtelenül egyszerű és megismersz egy újabb sütit.

A lényeg, hogy mindent egybe kell borogatni, nem kell külön felverni ezt-azt, hamarabb megvan, mint ahogy ezt leírom.

5 egész tojás,

30 dkg liszt

20 dkg kristálycukor

1 sütőpor

csipet só

1 kefir vagy joghurt

1 dl. étolaj

Ezt az egészet nagyon alaposan kikevered, vajazott-lisztezett tepsibe beleöntöd, a tetejére sorjázod a fél barackokat, (vagy bármilyen más gyümölcsöt) amik egy kicsit le fognak süllyedni, de ne is törődj vele!

Én mondjuk ezt soha nem csinálom nyers gyümölcsből, mindig csak befőttből, neked is ezt ajánlanám!

Nekem egy 25x40-es tepsi, ami 5-6 cm magas van tele ennyivel.

2023. ápr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyensúly tészta. Barhol megtalaldo ezen a neven.

Tetejere gegyel jo szorosan meggyet

2023. ápr. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!