Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kenőmájasos melegszendvics jó...

Kenőmájasos melegszendvics jó lehet?

Figyelt kérdés
2023. máj. 2. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Mindig azzal csinálom szóval igen .

Vagyis nem mindig de mindig csinálok a többi mellett olyat is . Aztán szoktam rá tenni sajtot meg ketchupot . Szerintem isteni .

Lehet csinálok is :)

2023. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez teljesen izles dolga. En szoktam kesziteni ugy, hogy a kenomajast egy kis tejfollel osszekeverem, es teszek bele egy pici hagymat es orolt borsot. Sajtot reszelek a tetejere, ha van itthon. Oszinten, azert eleg zsiros tud igy lenni, de még sajt nelkul is, ezert nem tul vastagon kenem a kenyerre. Nekem nagyon izlik. Ha kiprobalod, megtudod a valaszt a kerdesedre :-)
2023. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Kenőmájas, tojás, reszelt sajt, felkockázott vagy lereszelt felvágott, összekevered, rásütöd a kenyérre. Gyerekkorom óta így esszük. Mi nagyon imádjuk.
2023. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretem. Általában reszelt füstölt sajttal készítem.
2023. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kitana. ***** válasza:
100%

Nagymamám csinálta mindig hasonlóan, ahogy a #3 írta, májkrém, rá főtt tojás karikák, rá reszelt sajt. Ha kész lett, akkor ketchup rá.

Ritkán eszem melegszendvicset, de ha igen, akkor én is így csinálom. :D

2023. máj. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Ahaaaaamm


Meg nem melegszendvics de probald ki a majasra rogos turot tenni. Vagy turo helyett sajtot. Hidegen szuper

2023. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!