Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok mondani gyorsan...

Tudnátok mondani gyorsan elkészíthető ételeket?

Figyelt kérdés
Délután 6-7 re érek haza általában munkából és nem szeretnék hajnalig ott állni a tűzhely felett, ezért gyorsan összedobok valamit, hogy még legyen időm másra is. De már kifogytam az ötletekből. Lenne egy pár tanácsos ötletetek?

2023. máj. 5. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tojásos tészta és ebből sokféle variáció, túrós,diós,lekváros,krumplis stb..

Csirkemelles ételek is hamar kész vannak, köretnek egy kis sült krumpli vagy rizs.

2023. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
foodora
2023. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Chillis bab (persze konzerv babból, meg konzerv kukoricából - ha szempont a gyorsaság).


A hagymát sem kell apróra vágni, az egészet csak össze kell öntögetni, nem kell sokáig főzni sem. Estére persze nem feltétlen kímélő, de nem kell feltétlen túl erősre főzni (vagy lehet mellé tejfölt is adni, az sokat lágyít rajta).


Nem is drága étel, kb. 2000 Ft-ból kijön 6 felnőtt adag (fél kiló darálthús, 2 babkonzerv, 1 kukoricakonzerv, 2 hagyma, 4 gerezd fokhagyma, egy kis paradicsom), másnapra meg csak finomabb lesz, ha nem fogy el.

2023. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc gyors kajám hogy főzök egy adag rizst és kinyitok hozzá egy finom sült bab konzervet amit minden üzletben lehet kapni különböző márkákban.
2023. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rántotta
2023. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
kuszkuszból bármi
2023. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem azért lényeges a gyorsaság, mert éhes vagy, hanem mert nincs időd foglalkozni vele, akkor nagyon sok sütőben süthető kaja ilyen. Alaprecepként berakod a húst a sütőzacskóba, aztán csinálsz bármi mást, amíg elkészül.
2023. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fasírt, krumplis tészta, rántott hús tört krumplival, nokedli, sajtos tejfölös tészta, bundás kenyér, hot dög, hamburger, pizza, gyros, hurka kolbász vele sült krumplival, főzelékek, virsli, tortilla, csirke édes savanyú mártással(nálunk csak kínai) töltött paprika, rakottasok, rizses húsok, levesek(grízgaluska) rakott tészta, bolognai, carbonara, sonkás kukoricás tészta
2023. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálok főzni, de amióta a feleségem elhunyt kénytelen vagyok bemenni a konyhába. Persze a szintet tartani kellene, de hát a nyomába sem érek a megszokott ízeknek. Egyszerűen nincs érzékem hozzá és szinte mindig a kukában köt ki, bármit csinálok. Nagyon elkeserítő...gyerekek miatt pedig muszáj valamit letenni az asztalra. Minap csináltam egy egyszerű darázstésztát. Lekvárral, porcukorral ahogy kell. Még csak bele sem kostoltak. Mert, hogy úgyis rossz. Persze kuka az is,pedig szerintem egészen jó lett. Mindegy ez van
2023. máj. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!