Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tegnap délután spagettit...

Tegnap délután spagettit készítettem de csak most vettem észre, hogy elfelejtettem betenni a hűtőbe, a lakásban 22-23 fok van, ehető ez még?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 09:49
 1/9 anonim válasza:
66%
Hát egyszerű, kóstold meg és kiderül.
2023. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

elvileg meg jo. attol is fugg hogy milyen szoszban van illetve ettel a fazekbol vagy szedtel a fazekbol.


- a dolgokgyorsabban romlanak ha a nyalad hozza kerul (ezert kerdem ettel e belole )


- ha tejszines cucc van rajta akkor azert ovatosan

2023. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

A tészta elég hamar romló étel még a hűtőben is megsavanyodik.


Nem vagyok finnyás de én ezt már nem enném meg. Nem hiányzik egy kis gyomorrontás.

2023. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
simán ehető az még, úgyis felmelegíted evés előtt
2023. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Igen, viszont ha gomba volt benne akkor viszont nem kockázatnék. Az gyorsan romlik nagyon. De kóstold inkább meg. Nagy eséllyel nincs semmi baja.
2023. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Múltkor én is hasonló helyzetbe voltam délután 4-kor csináltuk aztán hajnali 3-kor amikor hazaértem vettem észre hogy kint maradt de semmi baja nem volt.
2023. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Ez még szerintem tényleg jó lehet.

Kóstold meg.

2023. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok mikrobiológus, de én nem enném meg. Egyrészt tésztát hűtőben is csak 1-2 napig lehet tartani, másrészt olvastam, hogy gyomorrontást úgy is lehet kapni, hogy jó ízű az étel, sőt, nem is vagy rosszul tőle. Az sem segít, ha akármeddig forralod. Az elszaporodott baktériumok toxinokat termelnek, azoknak aztán mindegy.
2023. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Ennyi felelőtlen nyomit ,500 Ft kidobása helyett megkockáztat mással egy kórházat 2 nap kínszenvedést .
2023. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!