Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olaj(nélküli) sütőben készíthe...

Olaj(nélküli) sütőben készíthető sajt?

Figyelt kérdés
Rántott sajtot, grill sajtot nagyon szeretem, valahol azt olvastam, hogy nem jó benne leragad
2023. jún. 1. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy ragad le. Sütőpapír kell alá és kész.
2023. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sütőpapírt lehet bele tenni? :O
2023. jún. 1. 20:23
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Sütőbe, sütőpapírt?

Mondd, hogy költői kérdés volt! Mentsd a menthetőt! :D

2023. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3-mas vagyok, más kérdés, hogy grill sajthoz alapvetően alkalmatlan a készülék. Grillezni, természetesen valamilyen grill lapon kell.
2023. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ma vettük még nem vagyok benne annyira jártas, azt tudom hogy olajat nem szabad bele tenni, mert kigyulladhat, nem tudtam hogy papírt lehet, mert ez nem rendes sütő, ha azt vesszük :D
2023. jún. 1. 20:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt vesszük, de, kb. olyan, mint egy mini légkeveréses elektromos sütő.

Nem rendes olajsütő! Ez igaz!

2023. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

...szóval rántottaknak jó, és azokat is bepermetezheted kicsit olajjal, a ropogósabb kéreg miatt.

Grillezésre, ahogy egy sütő, ugyanúgy ez se igazán alkalmas.

2023. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Olaj nélküli fritőzbe nem kell sütőpapír. Egy pici olajat cseppenthetsz rá de én nem szoktam. Tökéletes a rántott sajt is benne.
2023. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7 grillezni nem is szeretnék vele csak rántott sajtot/húst

és ezekhez célszerű a sütőpapír vagy nem szükséges?

#8 nem tettem bele sütőpapírt én sem azért írta a válaszoló , mert írtam hogy olvastam hogy szétfolyhat a sajt

2023. jún. 1. 22:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A sutopapir elveszi a lenyeget hogy alulrol is felulrol is keverve erje az etelt a forro levego. Ennyi erovel tehetned sima sutobe (kiveve ha a kis m3nnyiseg/fogyasztas a lenyeg)

Rantott hust szoktam benne sutni, az sima ugy. Oszinten, az en airfryerembe eddig soha nem tettem sutopapirt es soha semmi nem ragadt le, olyan a bevonata. Epp a listan van hogy rantott sajtot kiprobaljak. Amugy en olajsprayvel sokszo befujom mindket oldalat annak amit sutok, az boven eleg szokott lenni

2023. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!