Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Próbáltam megsütni a kekszet...

Próbáltam megsütni a kekszet de nem keményedett, kidobtam. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

[link]



Ilyen, előre elkészített kekszet vettem a boltban. Ráadásul nem olcsót.

Kb 10 percet ír előmelegített sütőben. Kb 25 percnél feladtam. Egyáltalán nem sült, krémes állagú maradt mikor kivetttem.


2023. jún. 9. 01:15
 1/4 anonim válasza:
95%
Pont mert elkészített kekszett vettél. Legműbb dolgok ezek az elkészített cuccok. Meg a 190 celsius kevés szerintem, meg remélem légfúvást nem kapcsoltad be, mert az nem hagyja kiszáradni. Meg remélem nem nyitogattad 2 percenként a sütőajtót. Meg tényleg előmelegítetted?? És sütőpapír nem maradt el?? Általában ezek a típus hibák amikor nem mukszik a süti sütés.
2023. jún. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Lehet a cukor miatt, de általában normális szokott lenni.
2023. jún. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sosem jött be az a sütési idő amit a receptekben írnak. Ha 10-12 percet ír akkor általában simán kell sülnie egy fél órát, mindezt pontos mérések mellett
2023. jún. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyílt gázláng fölé tedd amíg el nem feketedik.. 🥧 😉
márc. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!