Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Forrólevegós sütőben lehet...

Forrólevegós sütőben lehet hagymát pirítani?

Figyelt kérdés
Amennyiben igen, apróra vágva hány fokon és mennyi ideig süssem? Elóre is köszönöm a segítséget.

#pirított hagyma #Hagyma pirítás
2023. júl. 11. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Háát szerintem nehezen maximum mert hamar kiszáadna, es ha elmegy a nedvesseg tartalom akkor pillanatok alatt megegne. H lehet akkor a helyedben 150 fok korul probalnam, ugy hogy lefedett edenybe a hagyma es azt az airfryerbe
2023. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem lehet, ki kell próbálni. Elsőre alacsony, majd magasabb hőfokon kell, és kell rá ecsettel egy kis olaj. Vannak ilyen sütőpapírok amik kimondottan légsütőbe valók, ha nem hagyományosra gondolsz, hanem airfryerre. Az persze közel sem biztos, hogy hagyma chipset kapsz, mint amit meg tudsz venni. De szerintem elérhető, hiszen bacon-t pl lehet benne ropogósra sütni.
2023. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 de a baconnek van zsírtartalma. Az nem szárad ki kozben. A hagymanak csak viztartalma van amit az airfryer kivisz
2023. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

#3


"és kell rá ecsettel egy kis olaj."


Az egy nagy hiedelem, hogy az airfryer szárít. Mivel nekem van, és szoktam benne sütni például rántott dolgokat is, és legutóbb is például 4 szelet rántott húsra kb annyi olajat kentem ecsettel, mint egy teáskanál kb.. és nem száradt ki egyáltalán nem. A krumpli sem szárad ki (rendes élő krumpli) pedig arra is csak evő kanál olajat tettem. Szerintem a hagyma sem száradna ki. Igazából semmi nem szárad ki benne, ha nem rakod be magad hőfokra sokáig...


Már csináltam benne natúr csirkemellet, az sem volt természetesen száraz.

2023. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem lehet.
2023. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!