Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet valamit csinálni a...

Lehet valamit csinálni a töltött paprikával, ha túl édes?

Figyelt kérdés

Anyósom küldött egy nagy tállal, nincs szívem kidobni, mert sok, de elképesztően édes és nem tudjuk így megenni.

Öntsem fel még paradicsompürével? Én ezen gondolkodtam, de ha tudtok ötletet adni, azt megköszönném.


2023. aug. 8. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Én felönteném vele, ha ennyire cukorszirup ízű.
2023. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem elég, ha csak felöntöd pürével, hanem rendes szószt kell csinálnod cukor nélkül, rendesen sózva.

Ha meg marad a szószból, akkor fagyaszd le és legközelebb megeszitek húslevesben főtt hússal, meg krumplival!

2023. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Üveges vagy papírdobozos paradicsomszósszal öntsd fel, és forrald össze. Só sem nagyon kell bele, ezek már meg vannak sózva. Nagyon sűrűek, nem kell őket berántani, lehet, hogy kell bele egy kis víz.
2023. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Kiszedném az eredeti levéből, leöblíteném folyó víz alatt, majd egy új, sósabb paradicsomos lében megrottyantanám.
2023. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Akkor megpróbálkozom vele.
2023. aug. 8. 15:34
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Az is segithet ha csinalsz melle fott krumplit es nem magaban eszed
2023. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Beleömlött a cukor?Úgy tudom abba nem kell sok cukor.Mondjuk két liter léhez szerintem elég olyan bő 2 evőkanál.Attól meg nem lesz ehetetlenül édes.
2023. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noren1989 ***** válasza:
28%

Én a levét felhúznàm némi alaplével és àtrotyogtatnàm a la natur.


Ha még puhítani akarom, akkor egy szolid besamelt szoktam belekeverni.

2023. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
De mitol edes? Anyosod tultolt valamit, vagy a paprika, paradicsom ennyire edes volt? A paradicsomszosz is alapjaraton edeskes. Vagy megsozom, vagy ha anyos megcukrozta, a vecen lehuzom.
2023. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Anyósom idős, ők így szeretik, cukrosan. De nem fogom kiönteni az ételt, ha még javítható
2023. aug. 8. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!