Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A gulyáslevesbe kell füstölt...

A gulyáslevesbe kell füstölt szalonna?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem árt, sőt...
2023. aug. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Én gulyáslevest nem rontanám el füstölt szalonnával.

Az inkább a babgulyásba való, de inkább valami füstölt comb vagy ilyesmi.

2023. aug. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
NEM, egyáltalán nem illik bele, a gulyásnál a marhahúsnak kell a fö ízt adni.
2023. aug. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell de ha akarsz tegyél bele.Mondjuk a végén rosszul nézne ki a tetején a főtt szalonna kockák
2023. aug. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Ahány ház, annyi szokás.

De kőkemeny pszichológia a főzés is.

A főzésben, mint amúgy a dolgok 90%-ában több lehetséges megoldás van. Ízlés dolga. Én teszek alá, ha van itthon. De nem zavar, ha más nem. Nincs kontrollmániám. Ugyanis a főzés nem törvényben van szabályozva. Nincs olyan, hogy kell, nem kell.

Nagyon nehéz életed lesz, ha ilyen apró dolgot sem tudsz egyedül eldönteni. Ugyanis mindenkinek a saját hozott mintája, tapasztalata, ízlése és berögződése a mérvadó. Amivel nincs gond addig, amíg el nem kezdik agresszívan nyomatni, hogy vsakis egy megoldás a helyes.

Nagyon nehezen válnak nyitottá az emberek a főzésben (is). Tele vannak agresszióval.

Mert ha te teszel bele szalonnát, az ő világuk bizony összedől, mert nem tudnak frusztrációt viselni, nem tudják kezelni, amikor valakinek szabad akarata van.

2023. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szoktam bele tenni. Azt hiszem, az eredeti recept én sem szerepel, de mindenki úgy variálja, ahogy neki tetszik. Anyukám például nem tett bele répát, csak krumplit.
2023. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!