Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Görögdinnye sütve vagy grillez...

Görögdinnye sütve vagy grillezve; aki próbálta, az milyen eredménnyel? (Többi a kérdésben)

Figyelt kérdés

Már régóta érdekel hogy milyen lehet a hirtelen sült vagy grillezett görögdinnye. Sok helyen találkoztam már vele, de idáig nem mertem kipróbálni mert attól féltem hogy valami borzalmas és ehetetlen dologgal találkozom, ami egy életre megutáltatja velem a dinnyét (amit amúgy szeretek, főleg ha mézédes és jó hideg és lédús, nem Lőrinces és kásás).

Kíváncsi volnék hogy milyen a textúrája, az íze és hogy aki már próbálta, az milyen elkészítési módot javasol? (Pl. milyen fűszerek passzolnak hozzá?)



2023. szept. 4. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

"Sok helyen találkoztam már vele"

Kitalálom:idióta tiktok videókban.

2023. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Rántva is persze,más az hogy hőkezelve ehetetlen a magas víztartalma miatt.
2023. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Kb98%-a víz...mit grilezel rajta?😁
2023. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Pörköltnek jobban szeretjük.
2023. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#1

Nem nézek Tiktokot egyáltalán.

2023. szept. 4. 14:31
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Latatlanban: lehetetlenseg. Vagy gusztustalan. A tokot ki lehet magozni, a dinnye csupa viz es nincs kulon maghaz.

A bebi gorogdinnye savanyusagnak epp eleg erdekesseg, es mar szeretem is.

2023. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Mutass már ilyen videót vagy bármit ahol ezt láttad? mert enm tudom ezen mit elhet grillezni? A héját vagy mit pontosan? Tekintve, hogy a belseje döntő részt víz, max megfőzni lehetne.
2023. szept. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Gyakoris színvonal. Dinnyét grillezni🤦‍♀️
2023. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

„Gyakoris színvonal. Dinnyét grillezni”


Hát igen, gyakoris színvonal, főleg ha valaki föltesz egy ártatlan kérdést, és már egyből meglincselendő háborús bűnös lesz általa.


Legalábbis én az alábbi privát üzenetet kaptam:

[link]


Sajnálom hogy ezen az oldalon manapság többnyire ilyen emberek vannak jelen, akik amellett hogy tájékozatlanok, amellett csupán szórakozásból egyből beléállnak az emberbe és elkezdenek vele személyeskedni – ezzel demonstrálva a rendkívül alacsony IQ szintjüket.


Mindezt azért, mert egy olyan dologgal találják szembe magukat, ami a saját berögzült nézőpontjuk szerint elfogadhatatlan és elképzelhetetlen.


Pedig van példa a grillezett görögdinnyére (bármilyen hihetetlen is):


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=1hORibuSiVk


[link]


Én csak kíváncsi lettem volna arra, hogy aki esetleg próbálta már ezt az elkészítési módot, annak milyen tapasztalatai voltak. (Legalábbis magyar körökben)


Sajnálattal állapítom meg, hogy a GY.K. már nem alkalmas kérdés feltevésre, mert 1 kérdésre nagyjából 1000+1 troll és/vagy primitív, buta proli jut, akik a b+ en és a qva anyádon kívül más jellegű érdemi válaszadásra képtelenek.


Minden esetre én még mindig őszintén hálás vagyok azon néhány rendkívül ritka illetőnek itt a GY.K.-n, akik valóban azért válaszolnak egy feltett kérdésre, mert tényleg segíteni akarnak.

2023. szept. 10. 20:01
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Az egyetlen resz, ami grillezesre alkalmas, az a hej. Hidd el, ha hajotorest szenvednel, ezt meg akkor sem probalnad ki.
2023. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!