Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fél kg derelyéhez megközelítől...

Fél kg derelyéhez megközelítőleg mennyi pirított zsemlemorzsára lesz szükség?

Figyelt kérdés
Hogy ne csak megmutassam neki, de eldobni se feltétlenül keljen belőle. Köszönöm!:)
2023. okt. 14. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Miért kellene kidobni? Másnap is megehető pl tejföllel, porcukorral.
2023. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ, mennyire szereted morzsásan. Én egy bő fél zacskóval biztosan elhasználnék.


Egyébként én sem vagyok híve az pazarlásnak, de nem nagy anyagi veszteség, ha többet készítesz elő, de egy kis részét kidobod.


***


Első: szerintem arra gondol, hogy ha túl sokat pirít, a maradékkal nem tud mit kezdeni. Te pirított morzsa maradékot tejföllel keverve szoktál enni?

2023. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
20dkg kb.
2023. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem első vagyok. De aludttejjel lehet enni...
2023. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, arra gondoltam, hogy a megmaradt morzsával nem tudok mit kezdeni, mert a fél kiló derelyén felül nem kell már máshoz, és ilyen majd jó lesz valamihez alapon nem szeretnék többet csinálni. Gondoltam, megpróbálom, hogy ha kb.be lehet lőni akkor jó, ha nem, ez van, de kérdezni nem árt. :) Köszönöm még egyszer.
2023. okt. 14. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
1-es vagyok, és igen, szoktam enni. Persze lehet lepontozni engem is, mint a 4-est.
2023. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!