Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hagymás babot hány fokon kell...

Hagymás babot hány fokon kell elkészíteni az indukciós főzőlapon?

Figyelt kérdés

A recept: [link]


Hagymás babot hány fokon kell sütni /főzni az indukciós főzőlapon?


Miután a pirított hagymára ráöntöm a babot akkor hány percig kell még melegíteni, hogy kész legyen?


2023. okt. 16. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb indukciós lapon szerintem fokozatot tudsz állítani, nem fokot. Mi közepesen szoktuk főzni az ilyesmit, kb 6-os fokozaton (a 10-ből).


Annyi percig melegítsd amíg késznek nem érzed.


Általánosságban: ne stresszelj rá ennyire a pontos számokra főzés közben, csináld érzéssel.

2023. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tessék...?
2023. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# Köszi.

Ezen a fokokat írja. 20 fok 1 csavarás. 80 fokról megy fel.

2. Igen, tessék.

2023. okt. 16. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezzel tökölni, a BUd spancer is egy camping gázfözön egy serpenyőben megfőzte azt finom volt:D
2023. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Még nyílván nem hallottál arról, hogy a víz 100 fokon forr, ugye? Hány éves vagy, 12?
2023. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk gázon készítem és már csináltam ezt a receptet is, a babot érzés szerint melegítem vagy 5 percig közepes lángon! Ott is kilehet tapasztalni a hőfokot, mennyire ragyog! Mivel konzervbabbal készül csak össze kell melegíteni és kész...
2023. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!