Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gáztűzhely rácsai gyakorlatban...

Gáztűzhely rácsai gyakorlatban hogy különböznek? Van a fényes (csúszós) és van az a fekete matt picit durvább felületű rács . Melyiket válasszam, van érdemi különbség?

Figyelt kérdés
Kombinált gáztűzhely vásárlás előtt állok, már csak ezt nem tudom eldöndeni. Annyi féle tűzhely van, valami kell, hogy segítsen választani.
2023. okt. 29. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket könnyebb tisztán tartani.
2023. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De melyiket?
2023. okt. 29. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
A fekete praktikusabb.A fényesen lehetnek később olyan égésnyomok amit nem tudsz majd letakarítani.
2023. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik masszív öntvényből van. Drágább, de nem fog elhajolni, és billegni rajta a fazék.
2023. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mattot. Minél vastagabb annál jobb.
2023. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor marad az öntvény (ezek szerint, én nem tudtam megállapítani az anyagját). Már csak ez tartott vissza a vásárlástól.
2023. okt. 29. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!