Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A pizzára tehetek-e feltétként...

A pizzára tehetek-e feltétként mogyoró/mákkrémet, paradicsom darabokkal🤔?

Figyelt kérdés
Újítás volna 🤣🤣

#pizza #Mákkrém
2023. nov. 9. 08:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok, célom hogy Séffé válljak.
2023. nov. 9. 08:28
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Ha te eszed meg, azt teszel rá amit akarsz, senkit nem érdekel.

Ha ez egy lépés afelé, hogy szakáccsá válj, (nyilván ez szükséges ahhoz, hogy séf lehess) akkor nem!

Mivel a séfség elég messze áll attól a bohóckodástól, amit a tv-ben látsz.

Egy szakács, mindig egy vendéglátó üzlet része, és mint ilyen, a kínálatot, a kereslet határozza meg, más esetben kontárkodásnak hívják.

Így olyan ételeket kell kitalálnod, amiért a vendégek örömmel fizetnek, nem pedig olyanokat, amik egy torz fantázia szüleményei.

Kutya nem kíváncsi rá, hogy szerinted jó, vagy nem jó. A vendégek felé kell megfelelned.

Márpedig ha 10 emberből legalább 7-8 nem mondja azt valamire, hogy igen, ez jó, kipróbálnám, finom, örömmel hagyom nálad a pénzemet, akkor az bukó.

Azt meg gondolom nem kell ecsetelnem, hogy a mákkrémes pizza mennyire van messze a 8/10 aránytól.

2023. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz csak legyen aki megegye. Eh így az emberek 90 szazalekanak nem lesz finom
2023. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2023. nov. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

Én ízléssel kapcsolatban nem vitatkozok.


Véleményem az hogy elég bizarr és undorító. Pár éve láttam valamelyik üzletbe csokis mirelit pizzát ami annyiból állt hogy a pizzalapon vastagon állt a csoki és ennyi. Nekem ehhez nem volt gusztusom de lehet volt akinek igen.


Amúgy meg a Te döntésed mit alkotsz ha úgy tudod kombinálni az ízeket hogy jó legyen akkor lehet annak jó íze. Bár sokak számára inkább érdekes lesz az ízvilág. A mogyorókrém és a paradicsom főleg.

2023. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Nézd! A séf jelentése főnök. Nos, ha egy konyha főnöke leszel, azt tetethetsz a pizzára, amit akarsz. A szakácsnak az a feladata, hogy végrehajtsa.

Csak azt nem tudom, mivel fogod a tulajdonosnak megindokolni, hogy amióta te parancsolsz, nem jönnek a vendégek.

2023. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Bármit lehet rá tenni, más kérdés, hogy milyen lesz az eredmény.
2023. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%
Kifejezetten undoritonak hsngzik. De pizzatesztata tehetdz makkremet. Sajt es paradicsom nelkul. Az valszeg finom is lenne
2023. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egy őrült kombináció.

Tipikus ötlettelen szakácsok “érdeme”, ez mutatja hogy tehetség nincs es fej kong. De főzni kéne es lehetőleg innovatívan.

Ugyanilyen marhaság a dinnyesütés. Grillezni dinnyét.

Értelmetlen dolgok

2023. nov. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%
Ennyire unalmas az első óra, hogy ilyen hülyeségeket találsz ki?
2023. nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!