Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi pénzből jön ki 10 adag...

Mennyi pénzből jön ki 10 adag halászlé otthon készítve, ha "csak" a halhúst kell megvenni?

Figyelt kérdés

Gyakorlott vagyok a konyhában, de halászlevet még sosem csináltam. Eddig minden karácsonykor vettük készen a halászlevet, amit harcsaszelettel kértünk.

Idén mikor megláttam, hogy 3100 ft fél liter halászlé 10 dkg harcsával, kicsit sokkolt, hogy akkor így 10 adag, ami kell karácsonyra 31 ezer forint.


Mai árak mellett mennyiből lehetne kihozni otthon főzve? Nyilván ponty, és apróhalak kellenek az alaplébe, és harcsaszeletek (szegedi halászlevet szeretjük)



nov. 22. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Neked is ugyanannyiból áll kiszámolni, mint bárki másnak.
nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
28 ezer
nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
10 adag szerintem 12-14ezer forint afrikai harcsával számolva.
nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
az afrikai harcsa NEM harcsa!
nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy drága helyről gyors fejszámolással egy kb 15 ezret néztem, ebben volt ponty és haltej. Élő hal, LIDL még olcsóbb.
nov. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!