Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Számotokra milyen karácsonyi...

Számotokra milyen karácsonyi sütemény létezik karácsonykor?

Figyelt kérdés

dec. 10. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amire éppen kedvünk van
dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Az összes létezik.
dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármit lehet sütni, mindenki olyat süt amilyet megeszik.Nem kötelezö linzert meg mákos/diós bejglit/kókuszgolyót/6lapos mézest sütni.Nálunk szokott lenni sajtós rúd/ sajtos pogácsa/ valamilyen kevert csokis süti és viszhall.Van hogy nem is eszünk bejglit karácsonykor.
dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet bármi pl.zserbó, repülő krémes,diós kosár,mézes zserbó stb.....
dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármi amihez kedvem van elkeszteni. Bejgli mindig van, zyerbo nincs kert az nalunk husveti hagyomany. De mind szeretunk sutni szoval amihez kedvunk van azt megcsinaljuk
dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Mindegyik létezik, de amióta saját családot alapítottam elhagytam a kötelező mézeskalács, bejgli, zserbó, hókifli, kókuszkocka kombót. Érdekes hogy azóta a szüleim se csinálják a bejglit, mézedkalácsot pedig mikor annak idején felvetettem hogy nem szeretem, kihagyhatnánk akkor tiltakoztak kézzel-lábbal.

Én hiperszuper gyors és finom gesztenyegolyót szoktam sütni a Sallay Fannis sütiskönyvből, tavaly mézeskalácsot is ebből csináltam juharsziruppal, de annyira nem szeretem, úgyhogy idén nem fogok.

Idén is lesz gesztenyegolyó, talán málnás kókuszcsók (azt hiszem ez sk recept), illetve valami egészséges zabpelyhes banános/almás/fahéjas süti amit a kicsi is ehet.

dec. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mézeskalács, de csak az illata miatt. Szeretem, amikor sül.

Én karácsonyi tortát csinálok szentestére, az nagyon nagyon csokis piskóta, brauni szerű, mascarpone krémmel.

25-e a nagycsaládi kari. Akkor gesztenye pure van, meg képviselő fánk, de a tésztát készen veszem,csak megtöltöm.

Beigli, ha marad addig 😀

Meg néha szoktam a reszelt csokis túrósat,de az macerás.

dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
mézeskalács ,viniliás kifli meg estleg valami sajtos rud .
dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Édesanyám Mézes krémese. :)
dec. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hólabda
dec. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!