Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha van egy nem légkeveréses...

Ha van egy nem légkeveréses gázsütőm, akkor ahhoz képest mennyi pluszt nyújtana egy forrólevegős fritőz?

Figyelt kérdés
A gázsütőmben időnként meg kell forgatni az ételt, ezt gondolom a forrólevegős fritőzben nem kellene. A forgatáson kívül milyen előnye van ahhoz képest, mint ha sima gázsütőben sütök meg valamit? Hamarabb elkészül? Ropogósabb lesz?
dec. 12. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más tészta a kettő.

A fritőzben eleve csak kis mennyiségeket lehet sütni egyszerre , amire kifejezetten jó a hasábburgonya panírozott pulykamell meg ilyenek.

dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1: egyedül élek, szóval a kis mennyiség nem probléma, mert csak magamnak szoktam sütni a sütőben húst, krumplit, ilyeneket


Ezért is gondolkozom fritőzben, mert minek az egész sütőt bemelegíteni egy adagért, ezért érdekel, hogy miben más, jobb a levegős fritőz.

dec. 12. 18:11
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Amit magasabb hőfokon kell sütni arra nem biztos hogy jó lesz , de egy főre jó lehet sok mindenre.
dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A forró levegős fritőzben is meg kell forgatni a kaját, a krumplit átforgatni, rázogatni időnként. Mert csak felülről süt.
dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4: abban nincs keringetés? Illetve úgy tudom, van keverős változata is, ami forgatja az ételt.
dec. 12. 18:39
 6/12 qborka ***** válasza:
100%

Szoktam forgatni,rázogatni,amit sütök az air fryerben.


Mindent is sütök benne kolbasz,szalonna,hurka,pácolt hús,fasírt,zsülienre vagott zöldség(chips)


Nagyon szeretem.


Szerintem vegyél.

dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül élsz, akkor nagyjából kiváltod vele a sütőt. Se több, se kevesebb hátránya/előnye nincs, csak az áram- illetve gázsszámla, plusz az időtényező. (Nem sülnek meg benne hamarabb a cuccok, de sokkal hamarabb eléri a kívánt hőfokot, mint a sütő.)
dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Van forgókosaras is, de az jóval drágább. [link]
dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban tobbet nyujt hogy nem kell elomelegiteni es minden hamarabb megvan benne. Tehat ha magadnak egy fore ket szelet rantott hust csinalsz akkor nem kell a gazsutot bekapcsolni, bevadni hogy bemelegszik meg megsuti hanem csak beteszed a forrolevegos fritozbe 10 percre es kesz
dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: van, amit ebben is kell forgatni
dec. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!