Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Húsleves vagy a becsinált...

Húsleves vagy a becsinált leves finomabb számotokra?

Figyelt kérdés

Én szeretem mindkettőt, de ha választanom kéne, akkor becsinált leves. Lehet sokféleképpen készíteni, de ugyanazt rakok bele, mint a húslevesbe, annyi a különbség, hogy apróra vágom a hagymát és lepirítom, aztán a zöldségeket meg a húsokat is. Bár nagyon szeretem a disznó húst főve, a becsinált levesbe csak csirkecombot, esetleg tyúkot rakok bele (+láb, nyak, esetleg zúza)


Mindenki húslevest akar enni, de sokkal intenzívebb, ízesebb lesz ettől az elkészítési módtól. Így lehet “csalódást” okozok a családnak, pedig azt sem tudják mennyivel finomabb lesz, de a nevétől már elkeserednek, hogy “nem húsleves…”


dec. 23. 11:05
A kérdező szavazást indított:
Húsleves
Becsinált leves
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Csak a húsleves.
dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a raguleves a favorit.
dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biztos meg nem tudnám mondani melyik melyik. Nekem totál egyforma lenne ez is, az is.
dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na végül elégedett volt a család. :D

Csak annyit jegyeztek meg, hogy milyen finom, ezután pedig megjegyeztem hogy amúgy lepirítottam a zöldségeket és mondták, hogy így tényleg jobb.

dec. 23. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, lehet, hogy én is kipróbálom.
dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!