Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szilveszteri hidegtál maradéka...

Szilveszteri hidegtál maradékaiból miket készíthetnék?

Figyelt kérdés

Ami eddig eszembe jutott, az burritó meg pizza.

A következő dolgok vannak:

Sonka

Szalámi

Sajtok

Koktélparadicsom

Uborka

Kaszinótojás

Coleslaw

Zellerszár

Sárgarépa

Guacamole

Ranch öntet

Franciasaláta



#hidegtál #maradékmentés
jan. 2. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A franciasaláta, kaszinótojás meg a Coleslaw az, amit minél elöbb meg kell enni, mert hamar romlik és nem tárolható pár napnál tovább még hütöben sem.

A guacamole normál esetben pár óráb belül elfogyasztandó, mert megbarnul, gussztustalan és rossz ízü lesz - szerintem ezt jó eséllyel kidobhatod már most.

A sonka, szalámi, sajtok elállnak a hütöben több hétig, ha lefóliázva külön-külön becsomagolva tárolod, van idötök megenni szendvicsként.

A zöldségfélek a hütöben megvannak pár napig-egy hétig, ezekböl lehet vegyes salátát, zöldségtálat csinálni a következö napokban.

jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Barmilyen tortillaba belepakolhatod


Zellerszarat es sargarepat rezseld le es piritsd le hagymaval. Mehet a fagyoba es legkozelebb bolognaihoz felhasznalod.


A tobbit megennem szendvicsnek vagy ugy ahogy van

jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! 2-es: a coleslaw nálam simán elvan a hűtőben egy hétig is. Mondjuk én tisztán csak majonézzel készítem.
jan. 2. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
MAjonézes cuccokat 2-3 napnál tovább nem szabad(na) tárolni, mert igen hamar okozhat ételmérgezést! Éttermekben csak aznap adható fel, másnap már nem!
jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Rekott tészta tetejére hígitott tejföl reszekt fokhagyma .
jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Pizza
jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék tortilla tekercset, és ami illik egymáshoz, beletenném.
jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmit
jan. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!