Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Másnak a felesége is nagyon...

Másnak a felesége is nagyon fokhagymásan főz?

Figyelt kérdés
Ki hogy bírja, mert én már lassan sehogy.

febr. 17. 11:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
14%

Mert így akar magához kötni.

A jó csajok menekülnek a szagodtól...


Aztán majd felhizlal, mert a kövér pasik sem jönnek be a jó csajoknak...

febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció
febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Persze hogy szóltam, szerintetek nem avval kezdtem??? De ő akkor is úgy főz, hogy bele reszel egy fej fokhagymát, a levesbe is, nem csak pörköltbe.
febr. 17. 12:12
 14/24 anonim válasza:
13%
így viszont kezdem azt hinni, hogy a 11-esnek van igaza
febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer-kétszer főzd meg te a kedvenc kajáitokat. Lehet, hogy a feleségednek is jobban fog ízleni a te variációd, van rá példa. Sok nő örülne, ha a férfiak gyakrabban főznének, mert valahogy mindig ízesebbre, pikánsabbra sikerül nekik. Talán mert nem kötelességből főznek, hanem művészetnek fogják fel, mikor évente 5x nekiállnak főzni. És tényleg finom lesz.

Ezek szerint te pont a kevésbé pikánsat szereted, ami nem gond. Lehet, hogy a feleséged rájönne, hogy más ízvilággal is finom az az étel.

febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
57%
Tedd össze két kezed és minden nap köszönd meg hogy nem kell főznöd
febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%
Az enyém nem.De ha túl fokhagymás minden étel miért nem beszéled meg vele?
febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha pedig továbbra is elvárod/ elnézed/hagyod, hogy neki kelljen főznie rád is, akkor ne az ízére, szagára hivatkozz, mondd inkább, hogy érzékeny rá a gyomrod, akkor talán változtat rajta. Ezzel neked jó lesz. (Neki meg nem biztos, hogy annyira ízleni fog, ráadásul továbbra is rajta marad ez a munka.)
febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Így mindennek ugyanolyan íze van, nem igaz hogy nem érzi. Én is szoktam néha főzni, nem mondom, hogy bajnok vagyok, de meg lehet enni.
febr. 17. 14:38
 20/24 anonim ***** válasza:
88%

Főzz te, ha valami nem tetszik.


De ha nekem puffognál, miért főzök fokhagymásan, nem főznék rád onnantól kezdve ;)

febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!