Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel tud többet, mitől jobb...

Mivel tud többet, mitől jobb a forró levegős sütő, mint egy elektromos légkeveréses sütő?

Figyelt kérdés

márc. 13. 13:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Sokkal gyorsabban süt.
márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
márc. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Gyors, praktikus.

Nem kell várni, amíg felmelegszik, sokkal ízletesebb, ropogósabb a benne sült étel. Szuper kis találmány, nekem a mosó- és a mosogatógép után ez lett a kedvenc háztartási eszközöm, rengeteget használom.


Még nem hallottam olyanról, aki megbánta, hogy megvette. :)

márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem tud többet, csak olcsóbb, és kisebb.
márc. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is naponta-kétnaponta megy. Melegítésre is nagyon jó, rengeteg étel van, ami mikróban melegítve szottyos, borzasztó állagú lesz, air fryerben meg ugyanannyi idő alatt, szinte olyan, mint frissen. Húsok, krumpli, rántott dolgok, melegszendvics, pizza, ésatöbbi, ésatöbbi.
márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem fröcsög benne a kaja.
márc. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Most vettem egyet a Lidl-ben és egyértelműen jobb mint a légkeveréses sütő. Annak 15-20 perc kell mire eléri a 200 °C-ot plusz 45-60 perc mire megsül benne a csirkecomb. Ebben 35 perc alatt kész volt és 6 perc kellett az elősütött fagyaszott hasábburgonyának mellé. Tetszik :)
márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell megmelegíteni. Szárítja is az ételt és nem csak süti így ropogósabb lesz.

Nekem pl teljesen felesleges 4 db halrudacskáért 20 perc alatt elomelegiteni a sutot es 15 alatt kisutni. Forrolevegosben megvan mindenestul 8 perc alatt es aramot se pazaroltam

márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanaz, nincs különbség, csak a méretében, a kialakításában és a belső anyagában. Mindkettő elektromosan működik, mindkettőben fűtőszál van, és mindkettőben ventilátor keveri a levegőt. A forrólevegős fritőz gyorsabban felmelegszik, mert jelentősen kisebb teret kell felfűtenie, és a fűtőszál közvetlenül az étel felett helyezkedik el.
márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Zseniális eszköz. A másnapi pizza is friss lesz benne 5perc alatt. Nem úgy mint a mikróban....
márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!