Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyors, könnyen elkészíthető...

Gyors, könnyen elkészíthető édesség receptet küldenétek?

Figyelt kérdés
Születésnapomra szeretnék édességet készíteni,amivel nincs sok baj.betegeskedek és nincs sok erőm,de szeretnék kedveskedni a családomnak.akár sütés nélküli édesség is jó lenne.
2010. okt. 26. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon finom és egyszerű, én már próbáltam:

[link]

2010. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BeerHunter ***** válasza:
100%
Hamis marcipángolyó? Én nagyon szeretem, kb 15 perc megcsinálni. A kakaóba hempergetés elhanyagolható szerintem. Nekem anélkül jobban ízlik. Recept->gugli
2010. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Raffaello golyó! (család kedvence)


Hozzávalók:

30 dkg cukor

2 dl tej vagy víz

27 dkg tejpor

2-3 csomag vaníliás cukor

25 dkg margarin

kókuszreszelék

mandula, mogyoró vagy dió (mazsolával sem rossz)


Elkészítés:

A cukorból és a tejből vagy vízből szirupot főzünk. Összekeverjük a többi hozzávalót, és hozzáadjuk a kihûlt sziruphoz. Alaposan összedolgozzuk, és a masszát 1 napra hûtõbe tesszük. Másnap golyókat formálunk belõle, közepébe mandulát vagy más gyümölcsöt teszünk. Kókuszreszelékbe forgatjuk.

2010. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

13.34-es.

Ez gyors???

2010. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
én nem vártam egy napot és úgy is finom volt !
2010. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt csináltam utoljára, és meglepödtem milyen gyors és finom, ajuánlom mindenkinek:

[link]

2010. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért: a marcipángolyóba kell búzadara tényleg???
2010. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

brownie?

[link]


nekünk bevált.

2010. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

próbáld ki nem kell sütni, csak mikrózni! És gyors!


Ha szereted a mákot. 15 dkg mákot felfőzöl kb 1,5-2 dl tejeben fahéjjal rummal ízesíted, 10 dkg cukrot, és 4 dkg lisztet raksz bele, majd hagyod kihűlni. 4 tojást kettéválasztasz a sárgája mehet a kihűlt mákmasszához a fehérjét kemény habbá vered. összekevered a habot a mákos cuccal, kivajazol üvegformát, vagy poharakat 3/4 megtöltöd és a mikróban kb 8-10 perc alatt megfő. Egy mákfelfújt lesz belőle. Öntetnek megy befőtt levét összekeverem csokipdingal amit nem kell főzni. 1 befőtt levéhez fél csomag pudinport+ hozzá a megy és ezzel öntöd le a felfújtat, lehet egy kis tejszínhabot is nyomni rá. HMMMM IMÁDOM!

2010. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!