Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hát szín miért más a végeredmény?

Hát szín miért más a végeredmény?

Figyelt kérdés

Múltkor hát színt sütöttem serpenyőben mindkét oldalát kérdésre sütöttem majd hozzá adva margarint fokhagymát majd sütőbe raktam

10 percre 200 fokra.


Mind két alkalommal ugyan így csináltam elsőre nagyon finom puha izletes hús lett a végeredmény jó illattal.

Most is ugyan e szerint csináltam a húsnak se illata se íze és nagyon rágós is . Ugyan ott vettem a húst ugyan azt a márkát . Talán a második kicsit vastagabb volt

Mi volt a gond

Mit rontottam el


márc. 23. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. A szó, amit keresel hátszín, egy szó, nem kettő - úgy egész más jelentése van.

2. A hús nem egyforma attól, hogy ugyanabban az üzletben veszed, az egyik érettebb vagy fiatalaobb volt, a másik nem.

márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanabból a marhából "jött ki"
márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
margarint?!?!?!
márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as: hát igen, aki erre képes, ott semmin sem csodálkozom
márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mért ?
márc. 23. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Mert az első, vékonyabb szelet mikor a serpenyőben átpirítottad, teljes terjedelmében kapott egy hőlöketet. És elég volt számára a sütő 200 fok 10 perce. Ez gondolom olyan ujjnyi vastagságú 1 cm körüli szelet volt. Na a második alkalommal a hirtelen serpenyős átpirítás ugyanazt a hőlöketet már a belsejének nem tudta biztosítani. Ezért nem volt elég neki a sütöben a 200 fok 10 pec. [Na ezért szoktam magam szelni a húst, hogy mindig ugyanolyan vastag legyen, mert bejáratott technikáim vannak, nem szívesen kísérletezek, hogy dupla akkora vastagságú szeletet hányszor annyi ideig kell pirítani...]
márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Húst nem margarinoz senki, aki kicsit is tud fözni, vaj való rá, nem ipari hulladek
márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű más minőségű volt a hús esetleg öregebb.
márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!