Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kaptam egy csomó darált...

Kaptam egy csomó darált mogyorót, mit süthetnék belőle?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
sütit
2010. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
grillázstorta? nagyon egyszerű. érdekel?
2010. okt. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen érdekel a recept!


köszönöm

2010. okt. 26. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
grillázstorta: kell hozzá egy tortalap(bolti teljesen jó), aztán a krém: vaníliás pudingot kell csinálni hozzá, de kevesebb tejjel (cukrot ki ne hagyd belőle :D én múltkor elfelejtettem), hogy ne legyen olyan híg. én szoktam bele reszelni táblacsokit, ez az ízén nem változtat anniyra, inkább csak az esztétika miatt jó. ha belekented meg rá a tölteléket a tortalapra akkor utána kell megcsinálni a grillázst. felteszel kristálycukrot olvasztani és amikor már elolvadt de még nem égett oda akkor hozzáöntöd a darált mogyit, elkevered benne, és utána egy vizes tepsibe beleöntöd. (a tepsinek csak kicsit nedvesnek kell lennie, szóval ne álljon benne a víz)ezután minél apróbb darabokra kel törni és egyszerűen rászórni a tortára, oldalára is. finom és nagyon jól néz ki:D sok sikert hozzá, na meg jó étvágyat!!:)
2010. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!