Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sürgős! Ezekből a hozzávalókbó...

Sürgős! Ezekből a hozzávalókból mit süthetnék? Tej, kókuszreszelék, darált keksz, sütőpor, cukor, liszt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kókuszgolyó?ahhoz mit szólsz?
2011. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kakaód vagy tojásod nincs hozzá?
2011. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
szerintem elég egyértelmű, h ezekből a kókuszgolyó a legegyszerűbb. és még finom is
2011. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kókuszgolyót,ha van otthon még kakaód(kiegészítheted kapucsínó porral is ha van és kevés a kakaó)

-összekevered a kekszport a kakóval, ha instant akkor én nem szoktam bele tenni cukrot(mert a kakaóba már van)

-bele a tej

-golyót belőle és rá a kókuszreszelék

van aki rak bele lekvárt is


remélem tudtam segíteni, jó sütizést:))

2011. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
kókuszgolyó vagy keksztekercs :)
2011. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
kókuszkrémmel töltött piskótatekercs
2011. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy kókuszos keksz
2011. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta már találtam egy receptet, megsütöttem, és nagyon finom lett. Se vaj, se tojás nem volt itthon, azért is estem kétségbe. Sajnos a kókuszgolyót nem túlzottan szeretem. De köszi mindenkinek!(:
2011. szept. 8. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Kókusztekercs is lehet belőle, ha van vaj, vagy margarin, azt össze kell dolgozni a kókuszreszelékkel, cukorral, kenhető krém legyen, a masszát ugyanúgy kell készíteni, mint a kókuszgolyóhoz, sodrófával óvatosan kinyújtod, megkened a krémmel, feltekered, és a külsejét is beszórod a kókusszal, mintha havas lenne, hűtőbe vele, és szeletelheted.
2012. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!