Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kezdő "háziasszony"-ként...

Kezdő "háziasszony"-ként milyen sütit süthetnék Húsvétra?

Figyelt kérdés
Mondhatni,hogy kezdő háziasszony(hú de sz@rul hangzik) vagyok,nem túl régen költöztünk össze a párommal. A főzés nagyon megy,de a sütésben nem vagyok még túl nagy spíler. Szóval valami olyan recepteket szeretnék amikhez nem kell túl nagy tudomány.
2011. ápr. 19. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kinder bueno, rafaello
2011. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A túrós raffaelo tényleg nem nagy művészet, hamar kész, és nálunk mindig sikert arat.

[link]


Jó lehet, ha csinálsz egy keksztekercset, vagy kókuszgolyót, az hagyományosabb étel.

Kész réteslapból is süthetsz rétest, lehet túrós, almás, meggyes, mákos, és elrontani se igen lehet.


A muffinok és a kevert (esetleg bögrés) sütemények is garantáltan sikeresek szoktak lenni. Annyi a titka, hogy ne égesd oda. :)

[link]


Egy jó recepttel bátran nekivághatsz a pogácsakészítésnek is.

[link]


Ne aggódj, sütni sem bonyolultabb, mint főzni, bár a legjobb, ha húsvét előtt egyszer kipróbálod az ismeretlen receptet. (Nekem már megy a sütés, a család szerint. A héten teszteltem egy alapmuffint, mazsolával elkeverve, 10 perc alatt kivégezték, úgyhogy csinálok húsvétra egy tripla adagot.)

2011. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Különleges recept, és nem lehet elrontani, csak étcsokival csináld.

A szerecsendiót nem kell frissen reszelni, amit megveszel zacsiban, az teljesen jó.

2011. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cass90 ***** válasza:
100%

Kókuszgolyó, raffello golyó, keksztekercs, muffin

neten nézz körül, mivel ezerféle recept van, mindenki saját ízlése szerint variálhat picit a hozzátevőket illetően :)

pld: nosalty.hu, mindmegette.hu, sutigyar.hu

itt vannak kommentek is, értékelések, ergo kipróbált receptekről van szó pozitív/negatív tapasztalatokkal, észrevételekkel, és kategóriát is választhatsz (könnyű, közepes, nehéz, sütés nélküli, stb.)

2011. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kuglófot.

Egy bevált recept:

[link]

2011. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a pacsi! :)
2011. ápr. 19. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindent leírtak az előttem levők, amiket akartam írni!:)))
2011. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bögrés - meggyes. Az Unokám is tudja.
2011. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!