Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fehérspárgából készítettem...

Fehérspárgából készítettem krémlevest. Eltontottam, kijavítható még?

Figyelt kérdés

Tökéletes lenne, ha nem lenne keserű utóíze. Mivel javítható ha egyáltalán lehet?

Két végét levágtam, ami maradt annak a külsejét késsel lekapartam Valamit kellett volna még tennem?



#főzés #spárga #Krémkeves
ápr. 5. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Alapból ilyen az íze, nem tudsz vele semmit csinálni.
ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hova gondolsz ***** válasza:
85%

"Két végét levágtam,", de ugye a fejrészt, -ami az elején van, az a csúcsos- ugye nem dobtad ki?

Nem rontottál el semmit, a spárga ilyen kesernyés ízű.

Ez a recept ugyan zöldspárgából van, de ez alapján készítem fehérből is, és kesernyés egy kicsit. Itt írja is, hogy a fejeket bele kell tenni.

[link]

ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

1 csomag sparga, 2 evokanal cukor, so, bors, citromle, fel liter viz. Fozzuk, amig a sparga puha lesz, vegul 2 dkg liszt, 2 dkg vaj, fel liter tej, majd osszeturmixoljuk. Nem lesz keseru.

Az also, fas veget vagd le, a spargafejek mehetnek bele.

ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezek szerint akkor rossz receptet néztem, abban az állt, hogy a fejeket is le kell vágni. A komposztba dobtam, de akkor legközelebb meghagyom.


Gondolom ha kész, akkor már késő cukrot tenni a levesbe.


Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát!

Kellemes hétvégét!

ápr. 6. 06:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos megesik hogy némelyik darab nagyon keserű.Ha kész már nem tudsz vele mit csinálni.

Egyébként frissen kell megkóstóni egyenként.

ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!