Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kinek melyik a kedvenc garnélá...

Kinek melyik a kedvenc garnélás étele? Melyiket ajánljátok elsőre?

Figyelt kérdés
Régóta szemezek a garnélával, tudom, hogy sokan szeretik én pedig még sosem kóstoltam. Úgy gondoltam itt az ideje és szeretnék valami garnélás ételt készíteni. Olvastam a neten, hogy édes íze van mások szerint illetve hal íze. Alapvetően én szeretem a halat/ sushit szóval talán ezzel sem lenne probléma. Ennek ellenére nagyon szkeptikus vagyok az új ételekkel és az új/ ismételten ízekkel így picit félek is tőle, hogyha egy nagyon egzotikus ízekkel teli recepttel próbálkoznék elvenné a kedvem. Valami kis egyszerűbb, átlag magyar ember ízlésének megfelelő garnélás receptet tudtok ajánlani? Természetesen nézegettem a neten is, eddig a tésztás receptek fogtak meg mivel elképesztő tészta imádó vagyok, de nyitott vagyok mindenre.

ápr. 16. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Íze nem sok van, inkább az állaga a jellemzője. Nálunk paella szokott készülni gyakran, ahhoz piritok pár darabot a gyerekemnek
ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha tényleg szkeptikus vagy az új ízekkel kapcsolatosan, akkor direktben valami garnélás étel helyett talán érdemes lenne valami olyat készíteni elsőre, amiben garnéla is van sok más egyéb mellett. A paella például egy tök jó választás lehet, mondjuk kolbászból, csirkemellből és garnélából.
ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Azért annyira nincs hal íze.

Inkább gumisabb állagra számíts és valóban édeskés.

Egy egyszerű fehérboros tejszínes tagliatelle jó lesz.

ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán vajon fokhagymával petrezselyem zölddel pici citromlével átforgatod és kész is. Én is ódzkodtam tőle mindig de ez valami isteni így
ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!