Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Igazi jó halászlébe kell...

Igazi jó halászlébe kell halászlé fűszerkeverék (Aleva), vagy nélküle is finom lesz?

Figyelt kérdés

ápr. 28. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell.Egy ilyen étel az egyszerűségében rejlik.
ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Miért kellene?
ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg halászlét készítettem életem során, de még eddig azt sem tudtam, hogy létezik ilyen fűszerkeverek. Szóval nem kell bele.
ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen is tudtak jó halászlét csinálni.Pedig száz éve bizonyára nem létezett ilyen keverék.
ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell bele.
ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell.

Érdekelt, ezét rákerestem, ez a "fűszerkeverék" gyakorlatilag szárított hagymapor, fűszerpaprika és só. Ez aztán tényleg konyhaszűz extrém amatőr szakácsok számára készült. Azért a sót meg a parikát magamtól is bele tudom tenni külön-külön.

ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Az "igazi jó halászlébe) hagyma, só, paprika kell (meg halak), más, föleg füszerkeverék nem.
ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy természetes tiszta ételbe nem kell semmilyen előkevert bolti fűszerkeverék.

Halászlébe teszek Knorr halászlé kockát de csak azért mert megvette egyik rokon és nem akarom hogy kárba menjen ezért azt elhasználom de amúgy semmi bolti előkészített ízesítőt nem használok.

Pláne halászlébe amit magam fogok halat nem rontom el mesterséges dolgokkal de ez a kivétel amit említettem...

ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!