Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vasárnap szülinapot+névnapot...

Vasárnap szülinapot+névnapot tartunk és nem tudom mi legyen a menü?

Figyelt kérdés

Gondoltam füstölt csülökkel bablevest + kakas pörköltet nokedlival, főtt krumplival + savanyúság, vagy saláta.

+persze valamilyen sütemény

szerintetek jó ez így? kiadós? 10 felnőtt lesz...

szívesen várok ötleteket, esetleg olyat amit már pénteken-szombaton előkészíthetek, előfőzhetek...


2010. okt. 28. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Töltött káposzta,paprika ezeket elötte nap megcsinálhatod.Én a bableves helyett inkább csinálnék ragulevest vagy gulyáslevest még ezt is elötte nap megcsinálhatod..Előre is kellemes hétvégét...
2010. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez attól is függ szerintem, hogy milyen a család ízlése. Nekem személy szerint ez kicsit túl nehéz. Vagy egyszerűbb levest választanék, vagy másodiknak inkább valami sültet csinálnék. De persze ha ti ezt szeretitek, akkor jó. Kiadósnak kiadós az biztos.
2010. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sőt én egy kissé "nehéznek" találom,bár jó étkű emberek biztosan nem tartják megoldhatatlan feladatnak e menü eltüntetését!:)
2010. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nem lenne nehéz:) nagyon tetszik a menüd, imádom ezeket :)
2010. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

valóban nehéz menü, ezért talán változtatok:

gyöngyösből húsleves lesz, sült hús + rántott csirke máj + sült zöldségek + krumpli püré + savanyúság.

szép hétvégét mindenkinek!

2010. okt. 29. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!