Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem a sparban akciós egész...

Vettem a sparban akciós egész kacsát, de hogy süssem meg finomra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Finomra fűszerezd meg, töltsd meg ha akarod, és be a sütőbe.
2010. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

akkor neked szerencséd volt, mert mire én odaértem arra már elvitték az összeset :(

én így szoktam:

só, bors, morzsolt majoranna, állni hagyom egy fél napot, de egy napot is lehet, aztán bele a sütőzacskóba, pár gerezd fokhagyma, 2 vöröshagyma még egészben belekerül a zacskóba, aztán be a sütőbe, kb 40 perc alatt megsül, finom omlós lesz. majd levágod a zacskót róla, kicsit lepiríod, párolt káposzta és krumpli hozzá, egyszerű és fnom :)

2010. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Azelőtt persze meg is főzheted és egy hazug húsleves is lenne belőle. s majd csak azután sütnéd meg.
2010. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is tegnap sütöttem. Előző nap megmostam, jól besóztam, és csak a belsejébe tettem majorannát, és 1 db almát.Az alma felszivja a kellemetlen kipárolgásokat, megenni nem kell. Pár csepp viz, tepsi, fólia. Kb 1 óra fólia alatt, majd még 20-30 perc kicsit nagyobb lángon. Ha szép piros, készen van. Az enyém 2 kg-os volt. Fólia alatt gáz sütőben 3-4-es gomb, majd fólia nélkül 5-ös.
2010. okt. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

beáztatott római tálban sütve is nagyon finom.én is majorannával fűszerezem, jól besózom, körberakom almával, vagy birsalmával,pár gerezd fokhagymával egy kevés zsírt teszek alá, a többit majd maga adja.lefedve egy jó órát, majd fedő nélkül pirulásig sütöm.

üdv.

2010. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szivesen kedves Kérdező!
2010. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Minden válasz fölpontozva, de elfelejtettem megköszönni. Ha ennyire hiányzik ismeretlentől egy köszi, nagy bajod lehet. Ha nem válaszolsz szívesen, ne válaszolj.


Köszi, Kedves Válaszoló.

2010. nov. 1. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!