Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bevált panini szendvicskenyér...

Bevált panini szendvicskenyér recepteket tudnátok írni, ami fagyasztható is?

Figyelt kérdés
Nyersen vagy készre sütve érdemes fagyasztani? Fagyasztóból kivéve mi a kiolvasztás helyes módja? Nagyon szépen köszönöm előre is! :)

máj. 25. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Akkor milyen szerencsés helyzetben vagy, hogy XXI. században élsz, és olyan modern és kényelmes eszközök állnak a rendelkezésedre, mint a Google, ami relevancia, hasznossági, népszerűségi sorrendbe rendezi a találatokat. Így nem kell másokra várnod, nem vagy mások segítségére utalva, magad is pillanatok alatt meg tudod keresni a legjobb recepteket.
máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Limara blogjáról bármelyik kenyér recepter bátran próbálhatod. A péktermekek királynője, garantáltan jó a recept.


Én egyedül lakom ezért szeletelve szoktam fagyasztani, a szeletek koze kis papridarabot teve hogy konnyen elvalasztodjon. Meg fagyottan kenek belole szendvicset este e shuto, reggel meg viszem munkaba. Vagy rogton a fagyobol kiveve piritom.


Csaladom egeszben fagyasztja es ejszaka szobahon olvad es 3-4 napig eszik

máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

3-as, nekem nem SEO által besorolt recept kell népszerűség meg kattintásszám alapján, meg amit a Google search engine relevánsnak tart, mert simán lehet egy rakás hype-olt vagy fizetett szar, de köszi az okoskodást. Szerintem mehetsz a maci berregő fcára ezzel a mentalitással.


4-es, köszi, Limara oldala jól hangzik!

máj. 25. 22:35
 4/4 A kérdező kommentje:
4-es, én is egyedül élek, szóval a fagyasztási tippért extra nagy ölelés.
máj. 25. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!