Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik sütivágó jobb a plaszti...

Melyik sütivágó jobb a plasztik vagy a metál? Lent link róla.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Használhatóság minden egyéb érdekelne. Van tapasztalatotok melyiket érdemesebb megvenni? Ne a mintát nézd ezek csak pédák de hasonlót szeretnék. Köszi!


2010. okt. 29. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat sütök,és a metálformákat szeretem. Kaptam ugyan plasztikokat is,de azokat erősen rá kell nyomni a tésztára,különben nem "szaggatja" ki a tésztát.
2010. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod akkor azt hiszem maradok a metálnál.
2010. okt. 29. 22:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és ezek a vékony metál formák nem deformálódnak el?
2010. okt. 29. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a metál!

És ha egyszer veszel "drágábbér",kicsit jobb minőségűt, eltart egy ideig amíg elnyüvöd őket!

Szépen játssz velük,kíméld őket a mosogatógéptől!

2010. okt. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. okt. 30. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:

metál, metál, metál :=) Van fém és műanyag kiszúróm is, műanyagból éppen az általad linkelt szett, az auchanban vettem párszáz forintért. A fém szépen kiszúrja a tésztát, a műanyaggal erősen kell nyomni, szaggatni, hogy átvigye.

Ha jobb minőségű kiszúrót veszel, nem fog deformálódni, nekem vannak a nagyanyámtól örökölt, több mint 50 éves darabjaim is, egy komplett karácsonyi szett, hibátlanok. Én is beleestem abba a hibába, hogy vettem a piacon, 100 ft-osban, stb. néhány formát, de azokat hamar ki is kellett dobnom. Azóta csak a Kikában, Ikeában veszek néha egy-egy különlegesebb darabot (pl. rénszarvas, bárány, autó, stb.) és nem csalódtam a minőségükben.

2010. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!